Til hovedsiden

Stevnepåmelding

Besøk vår hovedorganisasjon

 

Her er linken til DFS' portal for stevnepåmelding for hele landet (krever innlogging med medlemsnummer og passord).

Bestem selv både dag, lag og skytetid!

Stevnepåmelding på DFS nettsider

Stevnepåmelding hos DFS

Les veiledning HER!

 

Siste påmeldte stevner for lagets medlemmer:

Savner du navnet ditt i stevneoversikten nedenfor?

Da kan du sende e-post til vevkaill'n, så skal vi rette feilen!

 

Skyttere fra Tresfjord har meldt seg på disse stevnene i DFS sitt påmeldingssystem:

 

Hans Jakop Frostad

28.12.2018

12.20

kart

Romjulsstevne

Vestnes Skytterlag

Alf-Henrik Håker

28.12.2018

12.20

kart

Romjulsstevne

Vestnes Skytterlag

         

Alf-Henrik Håker

29.12.2018

12.30

Åpent miniatyrstemne

Stranda Skyttarlag

Egil Lindset

29.12.2018

12.30

Åpent miniatyrstemne

Stranda Skyttarlag

           

Alf-Henrik Håker

03.01.2019

18.00

kart

Batnfjordstevnet

Batnfjord Skytterlag

Egil Lindset

03.01.2019

18.00

kart

Batnfjordstevnet

Batnfjord Skytterlag

         

Benedikte Flate Falch

03.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 1. runde

Rauma Skytterlag

Ingeborg Marie Oterhals Kjersem

03.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 1. runde

Rauma Skytterlag

Kato Sætre

03.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 1. runde

Rauma Skytterlag

Liv Marit Sætre

03.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 1. runde

Rauma Skytterlag

           

Alf-Henrik Håker

10.01.2019

18.00

kart

Rakvågstevnet 15m

Rakvåg Skytterlag

Egil Lindset

10.01.2019

18.00

kart

Rakvågstevnet 15m

Rakvåg Skytterlag

         

Alf-Henrik Håker

13.01.2019

10.40

Sykkylven Miniatyr

Sykkylven Skyttarlag

Egil Lindset

13.01.2019

10.40

Sykkylven Miniatyr

Sykkylven Skyttarlag

           

Alf-Henrik Håker

13.01.2019

12.40

kart

Ope miniatyr

Sunnylven Skyttarlag

Egil Lindset

13.01.2019

12.40

kart

Ope miniatyr

Sunnylven Skyttarlag

         

Alf-Henrik Håker

13.01.2019

14.45

Åpent miniatyrstemne

Stranda Skyttarlag

Egil Lindset

13.01.2019

14.45

Åpent miniatyrstemne

Stranda Skyttarlag

         

Benedikte Flate Falch

17.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 2. runde

Rauma Skytterlag

Ingeborg Marie Oterhals Kjersem

17.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 2. runde

Rauma Skytterlag

Kato Sætre

17.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 2. runde

Rauma Skytterlag

Liv Marit Sætre

17.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 2. runde

Rauma Skytterlag

         

Benedikte Flate Falch

31.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 3. runde

Rauma Skytterlag

Ingeborg Marie Oterhals Kjersem

31.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 3. runde

Rauma Skytterlag

Kato Sætre

31.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 3. runde

Rauma Skytterlag

Liv Marit Sætre

31.01.2019

19.00

Individuell serieskyting 3. runde

Rauma Skytterlag

         

Benedikte Flate Falch

14.02.2019

19.00

Individuell serieskyting 4. runde

Rauma Skytterlag

Ingeborg Marie Oterhals Kjersem

14.02.2019

19.00

Individuell serieskyting 4. runde

Rauma Skytterlag

Kato Sætre

14.02.2019

19.00

Individuell serieskyting 4. runde

Rauma Skytterlag

Liv Marit Sætre

14.02.2019

19.00

Individuell serieskyting 4. runde

Rauma Skytterlag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stevneinnbydelser finner du HER!