Tilbake til hovedsiden

Stevneresultater f.o.m. 2004

Besøk vår hovedorganisasjon!

Klassesettingsregler for 2015 finner du her!

Her er stort sett tatt med resultater fra stevner hvor Tresfjord skytterlag har vært representert.

Her finner du historisk oversikt over:

 

Vanskelig å finne banene? HER finner du mange skytebaneposisjoner for lagene i Romsdal!

 

Oversikt over stevner utenfor Mørekretsens terminliste er samlet under tittelen "Andre stevner utenfor Mørekretsen"

 

Terminlister for 2010, 2011 , 2012 , 2013 , 2014 , 2015 , 2016 ,2017 , 2018
15m-stevner            
_
                 
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016   2018 2019
Aspøy og Straumsnes                     2014 2015 2016   2018  
Batnfjord       2007 2008  
                2019
Bedriftsserieskyting                   2013 2014 2015 2016      
Eide & Naas                 2012 2013 2014   2016 2017    
Engesetdal og Skodje     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Hildre og Brattvåg     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017    
Hovdebygda og Ørsta         2008  
2011   2013 2014 2015 2016 2017    
Isfjorden og Åndalsnes   2006      
                 
Kleive             2010 2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Landselskretsstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Langevåg   2006 2007   2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Molde         2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Miniatyrcup - arr.: Sunnmøre skyttersamlag       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Nesjestranda   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Rakvåg   2006 2007 2008 2011 2012 2013       2017 2018  
Rakvåg - individuell serieskyting                   2013 2014 2015 2016      
Rauma 50-meters stevne   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Rauma - individuell serieskyting             2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   2019
Rekdal - Romjulsstevnet 2004 2005 2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016      
Rindal                       2015 2016      
Samlagstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Serieskyting - asp/rekr/jun               2011 2012 2013            
Stordal           2009
                 
Stranda       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Sunndal                 2012   2014 2015 2016 2017    
Sunnylven       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Surndal                   2013 2014 2015 2016 2017    
Sykkylven - Ikornes         2008 2009                  
Sykkylven - Velledalen         2008 2009       2014 2015 2016 2017 2018 2019
Søndre krets   2005        
                 
Vartdal         2008   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Vestnes - Romjulsstevnet                     2014          
Vestnesmesterskap/Søndre kretsmesterskap         2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Vestnes   2005 2006 2007 2008 2009 2011   2013 2014     2017 2018 2019
Volda                   2013 2014   2016 2017    
Ørskog   2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Ålesund   2006 2007   2011 2012   2014 2015 2016 2017 2018  
 

 

FELT
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016   2018 2019
Aspøy og Straumsnes                       2015 2016      
Aureosen     2006 2007         2012 2013            
Batnfjord       2007                     2018  
Dovrefjellcupen                     2014   2016 2017    
Engesetdal     2006     2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   2019
Holmemstranda     2006     2009       2013 2014 2015   2017    
Høstfeltkarusellen 2004 2005 2006 2007                        
Isfjorden & Åndalsnes           2009                    
Jegerfelt   2005 2006 2007 2008 2009   2011                
Kleive       2007 2008           2014          
Kvernes         2008 2009                    
Landsskytterstevnet felt 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016     2019
Landsdelskretsstevnet     2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Langevåg                 2012         2017   2019
NM skifelt                 2012              
Rakvåg       2007 2008 2009     2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Rauma         2008       2012 2013 2014          
Reinsfjellstevnet                                
Rekdal       2008                      
Samlagstevnet felt 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Samlagsstevnet skogsløp m/skyting               2011 2012 2013   2015        
Samlagstevnet stang og felthurtig           2009 2010       2014 2015        
Stranda                   2013            
Sunndalsfelten                   2013     2016      
Tresfjordfelten 2004                              
Ørskogfelten           2009 2010                  
Vartdal                               2019
Vestnesmesterskap /Søndre krets mesterskap 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Ålesund                   2013 2014 2015 2016 2017 2018  

 

BANE
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2014 2015 2016 2017 2018 2019
Aspøy og Straumsnes               2010     2013 2014   2016 2017 2018 2019
Aureosen       2006 2007 2008 2009 2010     2013 2014 2015        
Breddeserien   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010                  
Bæverdalen                 2011 2012              
Dovreskogen         2007   2009   2011   2013            
Dugleiksmerket  
2010 2011 2012 2013 2014          
Dugleiksmerket - Historikk          
2009       2013            
Eide og Naas       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018 2019
Eidsvåg og Eidsøra         2007     2010 2011                
Elnesvågen         2007   2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015     2018  
Engesetdal/Skodje       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015   2017 2018 2019
Ertvågøy                         2015        
Falken, Troms         2007                        
Fosna               2010     2013 2014   2016 2017 2018  
Gjensidigetreffen i Romsdal                       2014 2015 2016 2017    
Hjelmen                 2011 2012       2016      
Hjørungavåg                     2013            
Holmemstranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013            
Hovdebygda/Ørsta                     2013         2018  
Isfjorden og Åndalsnes           2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Kleive       2006 2007 2008 2009   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Klubbmesterskap     2005                            
Kvernes         2007 2008 2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016      
Landsdelskretsstevnet     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Landsskytterstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Langevåg         2007 2008 2009 2010       2014 2015 2016 2017 2018 2019
Lesja         2007 2008 2009   2011   2013            
Lom og Skjåk                 2011                
Malmefjorden         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018  
Malmefjorden                       2014 2015 2016 2017 2018 2019
Markane       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015        
Midt-Norsk     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Molde                 2011 2012 2013 2014 2015 2016      
Moldtustranda           2008         2013         2018  
Mørekretsens veteranstevne   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011                
Målselv         2007                        
Målselv - Pressefinale         2007                        
Namsskogan                     2013            
Nationens Landskyting           2008 2009 -                  
Nesjestranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012   2014 2015 2016 2017 2018 2019
NorgesCup / Frende Cup               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018  
Organisasjonsmedaljen   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Rakvåg       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Reinsfjell       2006       2010     2013 2014   2016 2017 2018 2019
Rekdal               2010 2011 2012 2013            
Rekruttkarusellen   2004 2005     2008 2009                    
Rindal                           2016      
Romsdalskongen     2005 2006 2007 2008 2009 2010                  
Røyrvik                     2013            
Samlagets kvalifisering til fylkescupfinale                     2013   2015        
Samlagstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Serieskyting rekr/jun.                 2011 2012 2013            
Skytingens dag     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016      
Stranda             2009 2010 2011                
Sundnes                               2018  
Sunnmørstreffen                 2011 2012 2013 2014          
Sunndal                   2012 2013 2014 2015        
Sunnylven       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017    
Surnadal                 2011   2013   2015 2016      
Sykkylven             2009 2010 2011   2013   2015       2019
Sæberget             2009 2010 2011                
Søndre krets mesterskap (tidl.: Vestnesmesterskap) 1988 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Toyota cup                     2013            
Tresfjord               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Trippelstevne Nordmøre                     2013 2014          
Trippelstevne Søre Sunnmøre                 2011                
Valsøyfjord                         2015        
Vartdal                 2011   2013       2017 2018 2019
Vestrefjord               2010 2011                
Veteranserien           2008                      
Volda/Ørsta/Hovdebygda (Sollidalsstemnet)                 2011   2013       2017    
Ørskog         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018  
Ålesund         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019