Tilbake til hovedsiden

Stevneresultater f.o.m. 2004

Besøk vår hovedorganisasjon!

Klassesettingsregler for 2015 finner du her!

Her er stort sett tatt med resultater fra stevner hvor Tresfjord skytterlag har vært representert.

Her finner du historisk oversikt over:

 

Vanskelig å finne banene? HER finner du mange skytebaneposisjoner for lagene i Romsdal!

 

Oversikt over stevner utenfor Mørekretsens terminliste er samlet under tittelen "Andre stevner utenfor Mørekretsen"

 

Terminlister for 2010, 2011 , 2012 , 2013 , 2014 , 2015 , 2016 ,2017 , 2018
15m-stevner            
_
               
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016    
Aspøy og Straumsnes                     2014 2015 2016   2018
Batnfjord       2007 2008  
               
Bedriftsserieskyting                   2013 2014 2015 2016    
Eide & Naas                 2012 2013 2014   2016 2017  
Engesetdal og Skodje     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Hildre og Brattvåg     2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Hovdebygda og Ørsta         2008  
2011   2013 2014 2015 2016 2017  
Isfjorden og Åndalsnes   2006      
               
Kleive             2010 2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018
Landselskretsstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Langevåg   2006 2007   2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Molde         2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Miniatyrcup - arr.: Sunnmøre skyttersamlag       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Nesjestranda   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Rakvåg   2006 2007 2008 2011 2012 2013       2017 2018
Rakvåg - individuell serieskyting                   2013 2014 2015 2016    
Rauma 50-meters stevne   2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Rauma - individuell serieskyting             2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Rekdal - Romjulsstevnet 2004 2005 2006 2007 2008 2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Rindal                       2015 2016    
Samlagstevnet   2005 2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Serieskyting - asp/rekr/jun               2011 2012 2013          
Stordal           2009
               
Stranda       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Sunndal                 2012   2014 2015 2016 2017  
Sunnylven       2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Surndal                   2013 2014 2015 2016 2017  
Sykkylven - Ikornes         2008 2009                
Sykkylven - Velledalen         2008 2009       2014 2015 2016 2017 2018
Søndre krets   2005        
               
Vartdal         2008   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018
Vestnes - Romjulsstevnet                     2014        
Vestnesmesterskap/Søndre kretsmesterskap         2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Vestnes   2005 2006 2007 2008 2009 2011   2013 2014     2017 2018
Volda                   2013 2014   2016 2017  
Ørskog   2006 2007 2008 2009 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Ålesund   2006 2007   2011 2012   2014 2015 2016 2017  
 

 

FELT
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2015 2016    
Aspøy og Straumsnes                       2015 2016    
Aureosen     2006 2007         2012 2013          
Batnfjord       2007                     2018
Dovrefjellcupen                     2014   2016 2017  
Engesetdal     2006     2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Holmemstranda     2006     2009       2013 2014 2015   2017  
Høstfeltkarusellen 2004 2005 2006 2007                      
Isfjorden & Åndalsnes           2009                  
Jegerfelt   2005 2006 2007 2008 2009   2011              
Kleive       2007 2008           2014        
Kvernes         2008 2009                  
Landsskytterstevnet felt/bane 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Landsdelskretsstevnet     2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Langevåg                 2012         2017  
NM skifelt                 2012            
Rakvåg       2007 2008 2009     2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Rauma         2008       2012 2013 2014        
Reinsfjellstevnet                              
Rekdal       2008                    
Samlagstevnet felt 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Samlagsstevnet skogsløp m/skyting               2011 2012 2013   2015      
Samlagstevnet stang og felthurtig           2009 2010       2014 2015      
Stranda                   2013          
Sunndalsfelten                   2013     2016    
Tresfjordfelten 2004                            
Ørskogfelten           2009 2010                
Vestnesmesterskap /Søndre krets mesterskap 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Ålesund                   2013 2014 2015 2016 2017 2018

 

BANE
ANDRE STEVNER UTENFOR MØREKRETSEN                       2014 2015 2016 2017 2018
Aspøy og Straumsnes               2010     2013 2014   2016 2017 2018
Aureosen       2006 2007 2008 2009 2010     2013 2014 2015      
Breddeserien   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010                
Bæverdalen                 2011 2012            
Dovreskogen         2007   2009   2011   2013          
Dugleiksmerket  
2010 2011 2012 2013 2014        
Dugleiksmerket - Historikk          
2009       2013          
Eide og Naas       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018
Eidsvåg og Eidsøra         2007     2010 2011              
Elnesvågen         2007   2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015     2018
Engesetdal/Skodje       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015   2017 2018
Ertvågøy                         2015      
Falken, Troms         2007                      
Fosna               2010     2013 2014   2016 2017 2018
Gjensidigetreffen i Romsdal                       2014 2015 2016 2017  
Hjelmen                 2011 2012       2016    
Hjørungavåg                     2013          
Holmemstranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013          
Hovdebygda/Ørsta                     2013         2018
Isfjorden og Åndalsnes           2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Kleive       2006 2007 2008 2009   2011   2013 2014 2015 2016 2017 2018
Klubbmesterskap     2005                          
Kvernes         2007 2008 2009   2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Landsdelskretsstevnet     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Landsskytterstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Langevåg         2007 2008 2009 2010       2014 2015 2016 2017 2018
Lesja         2007 2008 2009   2011   2013          
Lom og Skjåk                 2011              
Malmefjorden         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018
Malmefjorden                       2014 2015 2016 2017 2018
Markane       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015      
Midt-Norsk     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Molde                 2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Moldtustranda           2008         2013         2018
Mørekretsens veteranstevne   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011              
Målselv         2007                      
Målselv - Pressefinale         2007                      
Namsskogan                     2013          
Nationens Landskyting           2008 2009 -                
Nesjestranda       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012   2014 2015 2016 2017 2018
NorgesCup / Frende Cup               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016   2018
Organisasjonsmedaljen   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Rakvåg       2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Reinsfjell       2006       2010     2013 2014   2016 2017 2018
Rekdal               2010 2011 2012 2013          
Rekruttkarusellen   2004 2005     2008 2009                  
Rindal                           2016    
Romsdalskongen     2005 2006 2007 2008 2009 2010                
Røyrvik                     2013          
Samlagets kvalifisering til fylkescupfinale                     2013   2015      
Samlagstevnet   2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Serieskyting rekr/jun.                 2011 2012 2013          
Skytingens dag     2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016    
Stranda             2009 2010 2011              
Sundnes                               2018
Sunnmørstreffen                 2011 2012 2013 2014        
Sunndal                   2012 2013 2014 2015      
Sunnylven       2006   2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  
Surnadal                 2011   2013   2015 2016    
Sykkylven             2009 2010 2011   2013   2015      
Sæberget             2009 2010 2011              
Søndre krets mesterskap (tidl.: Vestnesmesterskap) 1988 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Toyota cup                     2013          
Tresfjord               2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Trippelstevne Nordmøre                     2013 2014        
Trippelstevne Søre Sunnmøre                 2011              
Valsøyfjord                         2015      
Vartdal                 2011   2013       2017 2018
Vestrefjord               2010 2011              
Veteranserien           2008                    
Volda/Ørsta/Hovdebygda (Sollidalsstemnet)                 2011   2013       2017  
Ørskog         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Ålesund         2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018